KINO W SPÓDNICY – MIŁOŚĆ JAK MIÓD

Data: 09.02.2024 Miejsce: Kino Odra, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza do Kina Odra w Oławie 9 lutego od godziny 19.00 na pierwsze w Nowym Roku spotkanie Pań podczas Kina w spódnicy.
Przed spotkaniem w kinie Panie będą mogły spotkać się w zaprzyjaźnionych Restauracjach i Kawiarniach, gdzie otrzymają rabat (lista lokali zostanie ogłoszona wkrótce).
Od godziny 19.00 w holu Kina wystawią się nasi Partnerzy ze swoją ofertą, zaprezentują m.in.: nowości ze świata kosmetyków, suplementy diety, produkty wykonane własnoręcznie – biżuterię świece, kwiaty mydlane.
Tradycyjnie ogłoszony zostanie również konkurs, w którym rozlosujemy nagrody ufundowane przez Centrum Sztuki oraz naszych Partnerów.
O godzinie 20.00 wszystkie Panie zaprosimy na seans filmowy pt.: “Miłość jak miód” – komedię romantyczną, jakiej w Polsce jeszcze nie było. Jej bohaterkami są kobiety po pięćdziesiątce, które przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Jak się jednak okazuje – los bywa przewrotny i nigdy nie jest na nic za późno. W głównych rolach zobaczymy Agnieszkę Suchorę i Edytę Olszówkę. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się również m.in. Bartosz Opania, Michał Czernecki, Agnieszka Więdłocha, Rafał Królikowski oraz Mateusz Rusin.

Restauracje i Kawiarnie, w których obowiązuje rabat za okazaniem biletu na seans (prosimy informować obsługę o rabacie przed złożeniem zamówienia.
Cafe Odra – 30% rabatu na cały asortyment
Dek Mulino – 15% rabatu na dania z karty (nie dotyczy napojów i alkoholi)
Incanto – 15% rabatu na dania z karty (nie dotyczy napojów i alkoholi)
Piec na młyńskiej – 15% rabatu
Szklarnia Bistro Chocolat – 15% rabatu
Vibe 2.0 – 10% rabatu na szoty i koktajle
Sznajder – lody naturalne – 15% rabatu

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina i online.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę