KLIMAKTERIUM I JUŻ

Data: 27.05.2024 Miejsce: OWE Odra, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie wraz z Organizatorem – Impresariatem Teatralnym M-Bart Gdańsk zapraszają 27 maja o godzinie 18.00 do OWE Odra (Oława, ul. Młyńska 3) w dniu 27 maja 2024 o godz. 18:00 na spektakl komediowy „Klimakterium i już”.

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i autorefleksją na własny temat jak w tym spektaklu o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił! W sztuce w przezabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się “babskim spotkaniem” pełnym humoru i najlepszym lekarstwem na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze sztuki przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne! Zapraszamy na wspaniałą muzyczną komedię – jedną z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce.

W spektaklu występują zamiennie: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Elżbieta Okupska, Renata Zarębska, Katarzyna Kozak, Małgorzata Gadecka. Ewa Cichocka, Małgorzata Duda, Joanna Jeżewska, Grażyna Zielińska, Ludmiła Warzecha, Małgorzata Gadecka, Dorota Piasecka.

Bilety w cenie od 120 zł* dostępne w kasie OWE Odra i online: kultura.olawa.pl oraz kupbilecik.pl (https://bkb.pl/117660-ef373)

W przypadku zamówień grupowych od 10 biletów prosimy o kontakt mailowy – bilety@mbart.pl

*Organizatorem spektaklu jest Impresariat Teatralny M-Bart Gdańsk, nie obowiązuje zniżka na Oławską Kartę Mieszkańca.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę