“Kształty” wystawa Wiktora Możejko

Data: 8 - 23 maj 2024r. Miejsce: Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 | Galeria OKO | Sala parter Wstęp wolny

Opis

Wernisaż 14 maj godz. 18.00

Wiktor Możejko: Artysta, Projektant, Mistrz Twórczego Wzornictwa Nie przegap wernisażu “Kształtów”!

Spotkanie z artystą odbędzie się we wtorek 14 maja o godzinie 18:00 w oławskiej Galerii OKO. To niepowtarzalna okazja do spotkania z mistrzem sztuki i zgłębienia tajemnic jego najnowszych dzieł.

Wiktor Możejko to postać legendarnej wagi w polskim świecie designu i sztuki. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu, jego talent i pasja zaowocowały licznymi osiągnięciami na przestrzeni lat.

Jego kariera rozpoczęła się jako grafik w renomowanych instytucjach, takich jak PSS “Społem” i IKSAiP “Elwro” we Wrocławiu. Tamże Możejko nie tylko rozwijał swoje umiejętności projektowe, ale także zdobywał uznanie za innowacyjne projekty w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Jego prace nie tylko wzbogaciły polski rynek designu, ale także zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia, w tym tytuł mistrza techniki polskiej.

Jego twórczość to nie tylko projekty graficzne czy formy przemysłowe, ale także dzieła sztuki prezentowane na wystawach. Prace Wiktora Możejko to podróż przez świat abstrakcyjnych form i kompozycji, które przenoszą odbiorców w krainę kreatywności i wyobraźni.

Aktualna wystawa, “Kształty”, to kolejny etap w artystycznym życiu Wiktora Możejko. Przedstawia ona unikatowe kompozycje namalowane na płótnie, które są wyrazem jego niezwykłej wrażliwości artystycznej i głębokiego zrozumienia formy. Niezwykła ekspozycja, pełna pasji i inspiracji, czeka na Ciebie w oławskiej Galerii OKO od 8 do 23 maja 2024 roku. Nie przegap tego wyjątkowego spotkania ze sztuką!