MACIEJ STUHR – MAM TO WSZYSTKO W STAND-UPIE

Data: 29.06.2024 Miejsce: OWE Odra, ul. Młyńska 3 Bilety online

Opis

Centrum Sztuki w Oławie wraz z organizatorem Adria Art zapraszają 29 czerwca o godzinie 16.00 i 18.30 na stand-up Macieja Stuhra z jego najnowszym programem, czyli „Mam to wszystko w stand-upie”. Humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości. Czego możemy się spodziewać? Co kryje się za intrygującym tytułem? Jak to jest mieć wszystko w stand-upie? Na pierwszy plan wysuwa się znakomita rozrywka oraz przyjazna i radosna atmosfera, którą jak nikt inny Maciej Stuhr potrafi wytworzyć na scenie i widowni. 30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżości.

Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodobał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych… Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonaj się, kupując bilety na najnowszy stand-up Macieja Stuhra!

Bilety w cenie od 120 zł* dostępne na stronie:

https://adria-art.pl/a/MaciejStuhrLodzOlawa

 

*organizatorem wydarzenia jest Adria Art Sp. z o.o. nie obowiązują zniżki na Oławską Kartę Mieszkańca, Oławską Kartę Dużej Rodziny oraz Oławską i Gminną Kartę Seniora