„KWARTET”

Data: 13.05.2024 Miejsce: OWE Odra, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że spektakl teatralny KWARTET zaplanowany na 15.01.2024 r. w Centrum Sztuki w Oławie został przeniesiony z powodu nieprzewidzianych przyczyn prywatnych artysty.
Jest nam bardzo przykro za wszelkie niedogodności, jakie to może spowodować. Nowa data spektaklu została ustalona na 13.05.2024 r. Wszystkie wcześniej zakupione bilety zachowują swoją ważność, a osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w nowym terminie, mają możliwość zwrotu biletów.

Dziękujemy za wyrozumiałość,

Agencja Artystyczna Eskander

__________

Centrum Sztuki w Oławie wraz z Agencją Artystyczną Eskander zapraszają na spektakl „Kwartet” Bogusława Schaeffera w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, który odbędzie się 13 maja 2024 r. o godzinie 19.00 w OWE Odra w Oławie.
Kultowa już historia czterech artystów poszukujących sensu życia, teatru i sztuki jako takiej.
Kwartet Bogusława Schaeffera to inteligentny i dowcipny teatr w wyśmienitej obsadzie, gdzie bohaterowie usiłują odpowiedzieć na pytania fundamentalne. Ambitna próba znalezienia uniwersalnego i niepodważalnego ideału sztuki w miarę rozwoju spektaklu przemienia się w nieprzewidywalną grę z widzem, pełną żartów, przekomarzania i prowokacji, w trakcie której nikt nie może się czuć bezpieczny – ani aktorzy, ani publiczność odważnie włączana do występu.
Na oczach widzów tekst wybitnego polskiego kompozytora i ledwie zarysowana sytuacja dramatyczna stają się pretekstem dla fascynujących improwizacji znakomitych aktorów, którzy zostawiają sobie duży margines na zabawę z publicznością, dzięki czemu każdy spektakl jest zupełnie inny od pozostałych!
Wybitne aktorstwo, atmosfera „półprywatności”, zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki – to wszystko składa się na oryginalne i dowcipne widowisko, które co wieczór zachwyca swoją niepowtarzalnością.
Zapraszamy zarówno miłośników teatru, jak i muzyki!

Autor: Bogusław Schaeffer
Reżyseria: Mikołaj Grabowski
Obsada wymienna: Andrzej Grabowski, Jan Frycz, Jan Peszek, Mikołaj Grabowski, Bogdan Słomiński, Tomasz Karolak
Czas trwania: 70 min

Bilety w cenie 140 zł* dostępne w kasie OWE Odra oraz online: kultura.olawa.pl, kulturairozrywka.pl

*organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Eskander, zniżka na Oławską Kartę Mieszkańca nie obowiązuje

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę