Kino w spódnicy – Latanie dla poczatkujących

Data: 17.05.2024 Miejsce: Kino Odra w Oławie Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza wszystkie Kobiety 17 maja o godzinie 20.00 do Kina Odra w Oławie na Cykl Kino w spódnicy. Zapraszamy na seans pod tytułem ,, Latanie dla początkujących”. Produkcja ego filmu odbywała się w Islandii, Wielkiej Brytani oraz Niemczech. Reżyserem tego wspaniałego filmu jest Hafsteinn Gunner Sigurósson. Jest to szalona komedia która przedstawia grupę nieznajomych, która bierze udział w ekskluzywnym kursie, który ma im pomóc uporać się ze strachem przed lataniem. Ich ostatnim zadaniem jest lot z Londynu na Islandię, podczas którego nic nie idzie zgodnie z planem. Sytuacja dodatkowo się pogarsza, gdy w wyniku nadchodzącej burzy śnieżnej, uczestnicy kursu są zmuszeni do pozostania w oddalonym od lotniska hotelu. Narastające z każdą godziną zmęczenie i frustracja doprowadzają ich na skraj wytrzymałości. Czy uda im się uporać z własnymi demonami i znaleźć sposób na powrót do domu?

Przed spotkaniem w kinie Panie będą mogły spotkać się w zaprzyjaźnionych Restauracjach i Kawiarniach, gdzie otrzymają rabat (lista lokali zostanie ogłoszona wkrótce).

Od godziny 19.00 w holu Kina wystawią się nasi Partnerzy ze swoją ofertą, zaprezentują m.in.: nowości ze świata kosmetyków, suplementy diety, produkty wykonane własnoręcznie – biżuterię, świece, kwiaty mydlane.

Tradycyjnie ogłoszony zostanie również konkurs, w którym rozlosujemy nagrody ufundowane przez Centrum Sztuki oraz naszych Partnerów.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę