SPEKTAKL TEATRALNY – „IMIĘ”

Data: 20.09.2024 Miejsce: OWE Odra, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie wraz z organizatorem ADRIA ART zaprasza 20 września 2024r. o godzinie 17.30 i 20.00 go OWE Odra w Oławie na spektakl teatralny pt. „Imię”
Zwyczajny wieczór w gronie przyjaciół zmienia się w prawdziwą bitwę. Spektakl w wykonaniu najlepszych polskich aktorów daje wiele okazji do śmiechu i prowokuje do refleksji.
„Imię” to francuska sztuka, której filmowa adaptacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Film porównywano miedzy innymi do „Boga mordu” (filmowa „Rzeź” Romana Polańskiego). Także w polskiej, teatralnej wersji „Imię” jest komedią inteligentną – daje wiele okazji do śmiechu, ale też do refleksji.
Wszystko dzieje się podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre’a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak) w ich paryskim mieszkaniu. Goście to przyjaciele domu – puzonista Claude (Marcin Hycnar/Mateusz Banasiuk), brat Elisabeth, błyskotliwy przedsiębiorca Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza, ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa).
Przebieg spotkania wydaje się doskonale przewidywalny. Jednak tym razem typowe drobne sprzeczki zmieniają się w prawdziwą bitwę. A całe zamieszanie wywoła niewinne z pozoru pytanie: czy macie już jakiś pomysł na imię?

Obsada:
Małgorzata Foremniak
Dorota Krempa/Irena Melcer
Szymon Bobrowski
Wojciech Malajkat
Mateusz Banasiuk/Marcin Hycnar/Igor Obłoza

Bilety w cenie od 120 zł* do nabycia w OWE Odra w Oławie oraz online.

17:30 bilety dostępne na stronie

https://bilety.copa.pl/event/view/id/418668

https://cso.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html?id=10878

20:00 bilety dostępne na stronie

https://bilety.copa.pl/event/view/id/418669

https://cso.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html?id=10879

*organizatorem wydarzenie jest ADRIA ART, nie obowiązują zniżki na Oławską Kartę Mieszkańca

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę

20-09-2024
20-09-2024