Cennik CS


Oławska Karta Mieszkańca*Oławska karta Dużej Rodziny* Oławska Karta Seniora*Gminna Karta Seniora* 
Wydarzenia – spektakle/koncerty/kabarety 10%  od ceny regularnej 20% od ceny regularnej 5% zniżki od ceny  ulgowej 5% zniżki od  ceny  ulgowej 

*Oławska Karta Dużej Rodziny – Promocja dotyczy posiadaczy Oławskiej Karty Dużej Rodziny. Skorzystanie z ulgi na podstawie OKDR możliwe jest wyłącznie w kasie Centrum Sztuki za każdorazowym okazaniem ważnej karty. Wysokość rabatu na OKDR wynosi 20% od ceny podstawowej

*Oławska Karta Seniora – Promocja dotyczy Seniorów posiadających Oławską Kartę Seniora. Skorzystanie z ulgi na podstawie OKS możliwe jest wyłącznie w kasie Centrum Sztuki za każdorazowym okazaniem ważnej karty.

*Gminna Karta Seniora – Promocja dotyczy Seniorów posiadających Gminną Oławską Kartę Seniora. Skorzystanie z ulgi na podstawie GKS możliwe jest wyłącznie w kasie Centrum Sztuki za każdorazowym okazaniem ważnej karty.

*OKM – Promocja dotyczy mieszkańców posiadających Oławską Kartę Mieszkańca. Skorzystanie z ulgi na podstawie OKM możliwe jest wyłącznie za każdorazowym okazaniem ważnej karty. Ulga nie dotyczy wydarzeń gościnnych, których organizatorem jest firma zewnętrzna. 

Ulga nie dotyczy wydarzeń gościnnych, których organizatorem jest firma zewnętrzna.