KABARET HRABI – POCIECHY

Data: 06.02.2024 Miejsce: OWE Odra, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza 6 lutego 2024r. o godzinie 20:30 do OWE Odra w Oławie na występ kabaretu Hrabi z najnowszym programem – “Pociechy”.

Sam program nawet dla jego twórców jest jeszcze wielką tajemnicą. Uchylmy jednak chociaż jej rąbka… Albo może urąbmy jej uchyłki… O czym będzie? O najważniejszych istotach na Ziemi – dzieciach. Dlaczego? Bo nie ma lepszych pociech, niż nasi milusińscy. Jaki bez nich byłby świat? Bez nich świat byłby pusty i pozbawiony sensu. Pociechy” to spektakl dla dorosłych i młodzieży (powiedzmy, że od 12 lat), w którym kabaret Hrabi opowie także o rodzicach, opiekunach i nauczycielach owych pociech. Bywa przecież niejednokrotnie, że potrzebują oni porad i wsparcia, gdy pociechy robią hałas, albo wpadają w tarapaty.

Wykonawcy:

Joanna Kołaczkowska,

Dariusz Kamys,

Tomasz Majer,

Łukasz Pietsch

Zapraszamy 6 lutego 2024 r. do OWE Odra w Oławie (ul. Młyńska 3). Bilety w cenie 110 zł i 120 zł dostępne w kasie OWE Odra i online kultura.olawa.pl oraz biletyna.pl – https://bilety.io/Dz8rJ

*Organizatorem wydarzenia jest SZTUKOTEKA S.C – Marcin Kołaczkowski, Paweł Prokopczuk – zniżka na Oławską Kartę Mieszkańca nie obowiązuje.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę