ANDRZEJ PIASECZNY I KACPER DWORNICZAK – “JESZCZE ZANIM ŚWIĘTA…”

Data: 04.12.2023 Miejsce: OWE Odra, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie wraz z Urzędem Miejskim w Oławie zapraszają 4 grudnia 2023r. o godzinie 19:00 do OWE Odra w Oławie na szczególny, niezwykle intymny koncert, zapewniający chwilę oddechu od przedświątecznego pośpiechu – „Jeszcze zanim święta…” Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka – wybitnego gitarzysty klasycznego, laureata ponad 40 konkursów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. Podczas koncertu usłyszymy świąteczne szlagiery, przywołujące klimat ciepłych, radosnych, rodzinnych świąt.
Święta w naszych domach zaczynają się od…muzyki! Zanim zdążymy pomyśleć o duchu Bożego Narodzenia, o krzątaninie, zakupach, zanim dzieci napiszą list do św. Mikołaja, najpierw słyszymy pierwszą świąteczną piosenkę. Każdy z nas ma swoje ulubione, jak ponadczasową „Dzień jeden w roku”, uśmiechniętą „Ding Dong”, czy delikatną „Lulejże, mi lulej” z filmu „Miś”. W tym roku przypomnimy Wam je wszystkie opracowane na głos i gitarę klasyczną w mistrzowskich wykonaniach Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka. Wprowadzimy Was w muzyczny nastrój delikatności i piękna dźwięku, który będzie Wam towarzyszył przez całe Święta.
Wyjątkowo, tak właśnie złożymy Wam życzenia. Pomyślicie może, że to dużo, dużo zbyt wcześnie… A co tam… Wesołych Świąt!
Zapraszamy 4 grudnia 2023r. do OWE Odra w Oławie o godzinie 19:00, bilety w cenie 108 zł dla posiadaczy Oławskiej Karty Mieszkańca i 120 zł dostępne w kasie OWE Odra i online.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę