SEANS KINOMANA – SOK Z ŻUKA

Data: 11.04.2024 Miejsce: Kino Odra, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

11 kwietnia o godzinie 18.00 zapraszamy do Kina Odra w Oławie na Seans Kinomana. Kontynuując myśl przewodnią – „Z dziećmi po drugiej stronie” wyświetlimy film: “Sok z żuka” (reż. Tim Burton)
Młode szczęśliwe małżeństwo, Adam i Barbara Maitland, mieszka w wielkim domu, w którym bez trudu zmieściłoby się parę rodzin z dziećmi na karku. Niestety, ich radosne życie kończy się, kiedy to wracając autem ze sklepu w mieście, bojąc się o życie pieska stojącego na drodze, Adam ostro skręca i… wpadają do rzeki topiąc się. Wróciwszy do domu, odkrywają, że nie odbijają się w lustrze, a ich dom otacza nie ogródek, lecz wielka, ogromna pustynia, w której grasuje olbrzymi wąż. Będąc duchami, dowiadują się, że przed pójściem do nieba muszą spędzić w domu 125 lat.
Przed seansem o filmie opowie Bartosz Solarewicz – animator kultury filmowej, ekspert od komunikacji, tłumacz, z wykształcenia psycholog. Od 2008 r. regularny współpracownik festiwali filmowych (wcześniej: Nowe Horyzonty, Watch Docs, Brave Festival, Docs Against Gravity, Letnia Akademia Filmowa, a od 2010 do dziś: Camerimage) oraz kin i centrów kultury we Wrocławiu i Oławie.

Bilety w cenie 18 zł dostępne w kasie w OWE Odra w Oławie oraz online: kultura.olawa.pl

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę