Z rączki do rączki

Data: 14 Maja 2018 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie i Wrocławski Teatr Komedia zapraszają na spektakl w reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego „Z rączki do rączki”, który odbędzie się w OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3, w poniedziałek 14 maja o godz. 19:00. Bilety normalne w cenie 70 zł i ulgowe w cenie 50 zł już do nabycia w Kasie Centrum Sztuki i online na www.kultura.olawa.pl.
Sztuka opowiada o Eryku Swanie, który do perfekcji opanował sztukę wyłudzania świadczeń z biura opieki społecznej. Dzięki pomocy wujka George i Normana Bassetta – cudownie rozmnożonego do sześcioosobowej, wielopokoleniowej rodziny ulegającej wszelkim możliwym wypadkom i cierpiącej na wszelkie przypadłości i choroby – osiąga roczny dochód 250 tysięcy funtów (bez podatku)!

Zaczynają się jednak kłopoty: m.in. kontrola urzędnika, pana Jenkinsa, który może nie grzeszy bystrością, ale i tak nabiera pewnych podejrzeń…

Z Jenkinsem może poradzą sobie oszuści, ale nadchodzi kontrola kontroli: jak Nemezis nadciągnie władcza przełożona urzędnika, pani Cowper. Do tego wszystkiego żona Swana posądza męża o transwestytyzm… Dlaczego?

Czas trwania spektaklu: 120 min + 1 przerwa

Obsada:

Brenda Dixon: Marzena Kopczyńska

Pani Cowper: Emilia Krakowska

Linda Swan: Iwona Stankiewicz

Sally Chessington: Dorota Wierzbicka-Matarrelli

Pan Jenkis: Marian Czerski

Wujek George: Edwin Petrykat

Pan Forbright: Radosław Kasiukiewicz

Dr Chapman: Tomasz Lulek

Norman Bassett: Jerzy Mularczyk

Eric Swan: Paweł Okoński

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę