Wakacje w Centrum Sztuki

Data: Miejsce: Kup bilet

Opis

Zapraszamy do udziału w wakacyjnych warsztatach artystycznych w Centrum Sztuki w Oławie. W tym roku oferta skierowana jest nie tylko do dzieci w wieku szkolnym, ale również do młodzieży akademickiej.
Proponujemy różnorodne zajęcia związane z kierunkiem plastycznym, takie jak: grafika artystyczna, DIY, płaskorzeźba w glinie, biżuteria, origami czy artystyczny recykling; z dziedziny nauki ścisłej – warsztaty chemiczne (doświadczenia); z branży filmowej i teatralnej – warsztaty filmowe i teatr plastyczny “Zaczarowane zamczysko”.

Ze względu na ograniczoną ilość uczestników, na zajęcia obowiązują zapisy. Na warsztaty teatralne maksymalnie 10 osób; na filmowe – 12 osób; na pozostałe do 20 osób.

Na warsztaty filmowe pierwszeństwo w zapisie mają osoby, które nie dostały się na roczne zajęcia realizowane w ramach Pracowni Filmowej.

Ze względu na rozpoczynający się remont obiektu Ośrodka Kultury, w tym roku wyjątkowo zajęcia warsztatowe będą się odbywały w OWE ODRA przy ul. Młyńskiej 3 – filii nr 1 Centrum Sztuki w Oławie.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.