Tribute to Roxette

Data: 26 lutego 2021 Miejsce: Sala Widowiskowa | Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 Kup bilet

Opis

Tribute to Roxette – koncert Kamili Bakalarczyk z zespołem

 

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na koncert utworów legendarnej grupy Roxette w wykonaniu Kamili Bakalarczyk i zespołu wrocławskich muzyków: Rafała Karasiewicza, Pawła Ostrowskiego, Piotra Nosala i Huberta Mąkosy. Oprócz popularnych hitów Marie Fredriksson i Per’a Gessle tj. “It Must Have Been Love”. “Listen To Your Heart” czy “Fading Like A Flower” pojawi się kilka muzycznych perełek, ozdobionych wrażliwością wokalistki i wyjątkowym zmysłem towarzyszących jej artystów.

Tribute to Roxette to energetyczny i romantyczny zarazem koncert, na który zapraszamy w piątek 26 lutego o godz. 19:00 do Ośrodka Kultury przy ul. 11 Listopada 27 (filii nr 2 Centrum Sztuki w Oławie). Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Bilety w cenie 20 zł dostępne online na kultura.olawa.pl, w kasie OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3 oraz na w kasie Ośrodka Kultury na godzinę przed koncertem (tylko w przypadku wolnych miejsc).

Kamila Bakalarczyk – wokalistka solowa i chórkowa. Z Anną Wyszkoni zagrała kilkadziesiąt koncertów. Występowała na najważniejszych festiwalach polskiej piosenki m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Top of the Top Sopot Hit Festiwal, Przeboju Lata RMF FM i koncertach telewizyjnych. Ma na swoim koncie trasę “Zaklęty krąg” zespołu Bracia i Krzysztofa Cugowskiego, nagrania koncertowe DVD, a także występy z tami zespołami jak Golec uOrkiestra, The Crackers, big bandami i zespołami coverowymi. Występowała w kraju i za granicą. Pracuje nad solowymi kompozycjami. Utwór “Więcej” (sł. Szymon Barabach, muz. Waldemar Maszyński) znalazł się na liście notowań Radiowej Trójki. Należy do artystów wspieranych przez Patronite.pl. Jest jednocześnie trenerem śpiewu i emisji głosu a także terapeutą głosu, certyfikowanym pedagogiem wokalnym Międzynarodowego Stowarzyszenia Pedagogów Wokalnych  Natural Voice Perfection. Założycielka “Śpiewającego Studia”.

Rafał Karasiewicz – pianista, kompozytor i producent. Od 2000 roku związany z wrocławskim środowiskiem artystycznym. Jako kompozytor, kierownik muzyczny, bandleader oraz dyrygent ma na swoim koncie współpracę z Teatrem Muzycznym Capitol, Teatrem Polskim we Wrocławiu, Teatrem Nowym w Poznaniu a także z Teatrem Ad Spectatores oraz Teatrem Dramatycznym w Wałbrzychu i Teatrem im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. Przez wiele lat współpracował z Przeglądem Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Poza działalnością teatralną współpracował z Leszkiem Możdżerem, Krzysztofem Herdzinem, Krzesimirem Dębskim, Piotrem Dziubkiem, Orkiestrą Tomasza Szymusia, Krzysztofem Kiljańskim, Grażyną Łobaszewską, Justyną Szafran, Olgą Bończyk, Piotrem Baronem oraz Big-Bandem Aleksandra Mazura. Leader kwintetu KARASIEWICZ POWER SET. Jako muzyk sesyjny, kompozytor i producent, wziął udział w wielu nagraniach płytowych (dyskografia licząca 12 płyt) oraz w wielu nagraniach programów radiowych i telewizyjnych. Jest autorem orkiestracji utworów polskiej muzyki filmowej, składający się na nominowany do Fryderyka album „CELULOID” w wykonaniu wirtuozów gitary: Marka Napiórkowskiego i Artura Lesickiego. Prowadzi ożywioną działalność pedagogiczną jako wykładowca w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej (2007-2018), Niepublicznym Studium Musicalowym CAPITOL (2004-2018), oraz w ramach Letnich Warsztatów Bluesowych w Puławach i Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w ramach Festiwalu Jazz Bez w Przemyślu. Pomysłodawca i założyciel Szkoły Animacji Muzycznej we Wrocławiu. Od wielu lat zapraszany jako juror na festiwale piosenki i konkursy fortepianowe. Koncertował w wielu krajach Europy ( Niemcy, Francja, Włochy, Czechy, Słowacja, Ukraina ) oraz w USA.

Paweł Ostrowski – wrocławski muzyk, perkusista, edukator. Współpracuje z Magazynem Perkusista, tworząc od lat materiały edukacyjne. Redaktor naczelny magazynu internetowego dla perkusistów Infodrum.pl. Autor podręczników dla perkusistów: “Kompletny Trening” oraz “Perkusista Stylowy”.  Wykładowca wielu warsztatów muzycznych (między innymi “Blues Nad Bobrem”, “Pociąg Perkusyjny”). Na codzień aktywny muzyk, grający z wieloma muzykami wrocławskimi i nie tylko.

Piotr Nosal – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, a także Zakładu Muzyki Jazzowej we Wrocławiu. Basista, aranżer, muzyk sesyjny związany z Wrocławską sceną muzyczną angażujący się w najprzeróżniejsze projekty muzyczne o od jazzu, po rock. Ma na koncie współpracę z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej.

Hubert Mąkosa – gitarzysta uprawiający przede wszystkim muzykę jazzową. Absolwent w klasie Artura Lesickiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Absolwent Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz kierunku Jazz i Muzyka Estradowa Uniwersytetu Zielonogórskiego. Występował m.in. z Leszek Kułakowski Jazz Orchestra podczas Głogowskich Spotkań Jazzowych, z big bandem Akademii Muzycznej we Wrocławiu, big bandem Uniwersytetu Zielonogórskiego, Agą Zaryan, Iwoną Loranc, Beatą Lerach czy Wiesławem Prządką. Jako lider występuje z własnym trio i kwartetem. Współtworzy zespół TTG, z którym odnosił sukcesy na konkursach ogólnopolskich. Prowadzi również działalność pedagogiczną jako nauczyciel gitary w Szkole Animacji Muzycznej we Wrocławiu, oraz w szkołach muzycznych Yamaha we Wrocławiu i Legnicy.

 

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę