Spektrum

Data: 27 września Miejsce: Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie i Teatr Fundacja Sztukmistrze
zapraszają na spektakl “Spektrum”, realizowany w ramach programu Teatr Polska,
który odbędzie się w czwartek 27 września 2018 roku o godzinie 18:00
w filii nr 2 Centrum Sztuki – budynku Ośrodka Kultury przy ul. 11 Listopada 27.
Fundacja Sztukmistrze zaprezentuje pokaz łączący w sobie elementy akrobatyki, teatru, żonglerki, pantomimy oraz iluzji optycznej, a wszystko będzie połączone z odpowiednio dobraną muzyką. To humor, dynamizm i różnorodność w połączeniu z przemyślaną grą gestów i ukrytych znaczeń, stanowi treść uniwersalną w odbiorze, skierowaną zarówno do młodszego jak i starszego widza. Spektakl poprzedzą – zorganizowane dzień wcześniej, czyli 26 września – nieodpłatne warsztaty, podczas których artyści udzielą lekcji m. in. żonglerki. Są one przeznaczone dla uczestników w wieku co najmniej 10 lat. W związku z tym przy wysyłaniu zgłoszenia na zajęcia prosimy o podanie poza imieniem i nazwiskiem również wieku uczestników.
Zapisy na warsztaty od 3 września pod adresem e-mail: em@kultura.olawa.pl
Bilety w cenie 20 zł do nabycia od poniedziałku 3 września:
w kasie OWE Odra, ul. Młyńska 3,
online na www.kultura.olawa.pl,
na godzinę przed spektaklem w kasie Ośrodka Kultury, ul. 11 Listopada 27 (tylko w przypadku, jesli pula biletów nie zostanie wyprzedana).
Czas trwania: 50 minut.
Zapraszamy!

Centrum Sztuki w Oławie po raz kolejny jest uczestnikiem, w tym roku jubileuszowej, 10. edycji programu TEATR POLSKA. Główną ideą tego przedsięwzięcia jest ułatwienie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększenie ich mobilności oraz umożliwienie prezentacji spektakli w mniejszych miejscowościach, w których nie ma teatrów instytucjonalnych.
Program jest organizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę