Spektakl Piotruś Pan

Data: Miejsce: Kup bilet

Opis


Spektakl familijny, na który zapraszamy całe rodziny!
„Piotruś Pan” to klasyka literatury dziecięcej. Któż nie zna przygód chłopca, który postanowił nigdy nie dorastać? Kto z nas nie tęskni za życiem w Nibylandii, fantastycznej krainie stworzonej przez nieposkromioną dziecięcą wyobraźnię? W tej beztroskiej krainie dzieciństwa czas nie przemija a życie jest nieustającą przygodą.
Towarzyszami przygód Piotrusia jest grupa Zagubionych Chłopców, wróżka Dzwoneczek oraz Wendy – dziewczynka, którą Piotruś Pan zabiera do Nibylandii… Jednak nawet w tej szczęśliwej krainie czyhają niebezpieczeństwa: bohaterowie będą musieli zmierzyć się z piratami pod wodzą strasznego Kapitana Haka…
Niezaprzeczalnym atutem spektaklu jest różnorodność środków artystycznego wyrazu. W przedstawieniu znajdziemy elementy teatru lalkowego, teatru formy i teatru cieni oraz zapadające w pamięć piosenki.
Przedstawienie powstałe na podstawie powieści J.M. Barrie’go „Piotruś Pan i Wendy” jest pochwałą nieokiełznanej wyobraźni. Dzieci uczy, że czasem warto zachować się odpowiedzialnie i dojrzale a ich rodziców – by pielęgnować w sobie dziecko. Bo nie ma lepszej płaszczyzny do dialogu niż wspólna zabawa. Serdecznie zapraszamy!

Adaptacja i reżyseria: Karolina Maciejaszek
Scenografia i kostiumy: Marika Wojciechowska
Muzyka: Piotr Klimek
Ruch sceniczny: Ewelina Ciszewska
Partie wokalne: Aleksander Różanek
Obsada: Katarzyna Kłaczek, Bożena Oleszkiewicz, Patrycja Rojecka, Jakub Grzybek, Kamil Król, Paweł Kuźma, Seweryn Mrożkiewicz, Paweł Pawlik

Sugerowany wiek widza: od 6 lat
czas trwania: 80 min

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.