Seans Kinomana: Nienasyceni

Data: 13 czerwca 2019 Miejsce: KINO ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

W czerwcu zapraszamy na ostatni – przed przerwą wakacyjną – Seans Kinomana, w ramach którego wyświetlimy włosko-francuski dramat kryminalny “Nienasyceni”.

Miłość, seks i rock’n’roll w pejzażach Morza Śródziemnego i pulsującym rytmie przebojów The Rolling Stones. Legendarna gwiazda rocka Marianne (Tilda Swinton) z ukochanym (Matthias Schoenaerts) uciekają przed zgiełkiem show-biznesu. Spędzają upragniony urlop na oddalonej od świata wyspie, sąsiadującej ze słoneczną Sycylią. Wszystko się zmieni, gdy odwiedzi ich były partner Marianne (Ralph Fiennes) z piękną i wyzywającą córką (Dakota Johnson). Zmysłowe, pełne seksualności napięcie zburzy rajski spokój włoskiej wysepki. Nie zawsze można wygrać z ukrytymi pragnieniami.

Wyróżnienia: nagroda za soundtrack i nominacja do Złotego Lwa w Wenecji, nominacja do Independent Spirit Award (Najlepszy Aktor Drugoplanowy: Ralph Fiennes).

Seans poprzedzi prelekcja Bartosza Solarewicza – animatora kultury filmowej i tłumacza.

Zapraszamy w czwartek 13 czerwca o godz. 17:45. Bilety tylko 10 zł dostępne w kasie Kina Odra i online na kultura.olawa.pl.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę