Pracowania Filmowa – zapisy

Data: Miejsce: Kup bilet

Opis

pracowania_filmowa

Od października rozpoczyna działalność Pracownia Filmowa przy Centrum Sztuki w Oławie. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu we wtorki. Zapisy rozpoczynamy od 15 września, wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Dzień Otwarty Pracowni 20 września o godz. 17.00 w budynku OWE ODRA przy ul. Młyńskiej 3. W spotkaniu uczestniczyć będzie Michał Pawliszewski – instruktor, który będzie prowadził zajęcia filmowe w pracowni oraz gościnnie Grzegorz Czachor. Podczas spotkania będzie możliwość wysłuchania planów na najbliższe miesiące w ramach zajęć filmowych, obejrzeć sprzęt i możliwości jakie daje jego wykorzystanie.

Projekt wyposażenia Pracowni Filmowej dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu gminy Miasto Oława. „Nowe technologie w kulturze – rozbudowa infrastruktury Centrum Sztuki w Oławie” zrealizowane w ramach programu Rozwoju Infrastruktury Kultury 2016, priorytet Infrastruktura domów kultury.

Pascal

 

Michał Pascal Pawliszewski / reżyser, scenarzysta, operator, montażysta, muzyk.

Założyciel i właściciel domu produkcyjnego PASCAL PRODUCTION mieszczącego się we Wrocławiu, specjalizującego się w produkcjach filmowych na najwyższym poziomie tj.: teledyskach, reklamach, spotach, festiwalach, filmach dokumentalnych, wizualizacjach koncertowych, rejestracjach koncertów i wydarzeń live, spektaklach teatralnych, animacji 2D i 3D, sesjach fotograficznych, artworksów i logotypów. Jako reżyser i scenarzysta czynnie współpracuje z największymi wytwórniami muzycznymi w Polsce: UNIVERSAL MUSIC, SONY MUSIC, WORNER MUSIC produkując klipy muzyczne dla takich artystów jak Lady Pank, Anna Wyszkoni, Michał Bajor, Bracia, Krzysztof Cugowski, Jan Bo, Krzysztof Napiórkowski i wielu innych.

Współpracował z wieloma markami i organizacjami m.in.: THE WORLD GAMES 2017, NFM, TOYOTA, ROCKHOUSE oraz z wieloma artystami z Polski i zagranicy.

Jego prace filmowe z zakresu teatru prezentowane są na całym świecie podczas największych festiwali teatralnych oraz w BBC. Jest autorem licznych wizualizacji koncertowych uznanych artystów, oraz sesji okładkowych wydawnictw muzycznych. Od 4 lat ściśle współpracuje również ze światowym portalem medycznym medtube.net dla którego rejestruje wysublimowane zabiegi chirurgiczne z udziałem najwybitniejszych pionierów medycyny z całego świata.

 https://www.youtube.com/watch?v=VnB3GFlRFic&feature=youtu.be.

http://www.pascalproduction.pl

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

mkidn_01_cmyk

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.