Naga prawda o klasyce w OWE Odra!

Data: 12 czerwca 2022 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na wyjątkowe muzyczne widowisko obfitujące w abstrakcyjny humor, krótkie obserwacje obyczajowe i mnóstwo dystansu do samego siebie i otaczającego nas świata. 12 czerwca o godz. 17:00 w OWE Odra wystąpią: Waldemar Malicki (fortepian), Małgorzata Krzyżanowicz (wiolonczela), Anita Ruwalska (sopran), Marcin Pomykała (tenor).

Czeka nas inteligentna rozrywka, gdzie skecze muzyczne zderzają się z aktualnymi anegdotami, żartobliwie komentującymi naszą rzeczywistość, a bezinteresowna zabawa z poważniejszą refleksją. Niespotykana nigdzie indziej forma artystyczna nie tylko zagwarantuje mnóstwo oczyszczającego śmiechu, ale także zachwyci wybitną pianistyką, różnorodnością subtelnych klimatów i mnóstwem energetycznych utworów.

Jak podkreślają Twórcy: „W trakcie naszego temperamentnego show będziemy zaskakiwać, poruszać, a nawet lewitować nad sceną. Słowem, zrobimy wszystko, by unieść Państwa ponad teatralnymi fotelami, lub zachwycić, tak, by z rozkoszą zatopili się Państwo w brzmieniach i choć na chwilę zapomnieli o szarej codzienności”.

Zapraszamy na niezapomniane spotkanie, pełne pozytywnej energii, najlepszego dowcipu i głębokich wzruszeń. Bilety w cenie 100 zł dostępne od 14 marca w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Eskander.

Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian – Waldemar Malicki
Wiolonczela – Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran – Anita Rywalska
Tenor – Marcin Pomykała

Czas trwania: 90 min

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę