Kwietniowe Seanse Specjalne

Data: 22, 23, 24 kwietnia 2019 Miejsce: KINO ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Gratka dla kinomanów: kwietniowe pokazy specjalne w Kinie Odra

Po raz kolejny proponujemy pojedyncze, czasami dwukrotnie emitowane seanse w Kinie Odra, które wcześniej nie były pokazywane. Tym bardziej proszę sprawdzać daty emisji, bo łatwo je przeoczyć. Tym razem polecamy trzy tytuły: “Złodziejaszki”, “Impostor” oraz “Faworyta”.

Rozpoczynamy najnowszym dziełem japońskiego reżysera, które zaowocowało Złotą Palmą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes 2018 oraz kilkadziesiąt innych wyróżnień i nagród, w tym tegoroczne nominacje do Złotego Globu, Independent Spirit Awards oraz BAFTA. To piękny film o prawdziwym rodzinnym szczęściu. Zabawny i wzruszający z zaskakującym zwrotem akcji. „Złodziejaszki” skradły moje serce” – mówiła po canneńskiej projekcji Grażyna Torbicka. W filmie przyglądamy się losom żyjącej obok prawa rodziny niepowiązanej więzami krwi. Kobieta, mężczyzna, ciocia, babcia i dwoje dzieci. Na pierwszy rzut oka rodzina jak każda inna. Tylko że trudno ustalić, jakie dokładnie więzy łączą członków rodzinę Shibata, żyjącej na przedmieściach Tokio . Zapraszamy na jedyny seans w dniu 22 kwietnia o godz. 17:45.

Naszą kolejną propozycją jest horror “Impostor”, który wyświetlimy dwukrotnie: 22 kwietnia o godz. 20:15 i 24 kwietnia o godz. 20:00. Młoda mama chcąc uciec przed przeszłością, przeprowadza się ze swoim synkiem Chrisem do domu na wsi, mając nadzieję na rozpoczęcie nowego życia. Pewnej nocy dziecko znika w lesie, a gdy się odnajduje, nie jest do końca sobą. Z dnia na dzień jego zachowanie staje się coraz bardziej dziwne, a matka zaczyna podejrzewać że chłopiec, który wrócił do domu, może nie być jej synem…

23 kwietnia o godz. 20:00 zapraszamy na film Faworyta, przewrotny, pełen złośliwości i intryg obraz, który wyróżniony został Złotym Globem 2019, Nagrodą Publiczności na festiwalu Camerimage, dwiema nagrodami na festiwalu w Wenecji 2018 oraz tegorocznym Oscarem dla Olivii Coleman za najlepszą aktorkę pierwszoplanową. Królowa Anna, ostatnia z rodu Stuartów, nie radzi sobie z rządzeniem brytyjską monarchią. Wspiera ją doradczyni, księżna Marlborough, Sara Churchill. Status księżnej jest bezpieczny do momentu, kiedy na salonach pojawia się Abigail Hill. Zubożała krewna księżnej ma chytry plan wkupienia się w łaski królowej.

Seanse specjalne maja jedno- lub dwurazowe pokazy, zachęcamy zatem do sprawdzenia dat emisji i zapraszamy do Kina Odra!

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę