Koncert Noworoczny

Data: Miejsce: Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie ma zaszczyt zaprosić Państwa na Koncert Noworoczny “Rewiowe przeboje symfonicznie” w wykonaniu Solistów i Orkiestry Kameralnej ORFEUS pod batutą Rafała Olszewskiego, który odbędzie się 6 stycznia 2018 r. o godzinie 16:30 w Ośrodku Współpracy Europejskiej “Odra” przy ul. Młyńskiej 3. Bilety normalne w cenie 60 zł i ulgowe w cenie 40 zł już do nabycia w kasie Kina Odra oraz on-line na www.kultura.olawa.pl.
Wysłuchają Państwo największe hity musicalowe i filmowe od lat 30 aż po 80 – te. Koncert w wykonaniu Orkiestry Orfeus to parada przebojów muzycznych wykonywanych przed laty przez wielkich amantów i gwiazdy kina – takie jak Hanka Ordonówna, Adolf Dymsza, Jan Kiepura. Atmosferę koncertu tworzą największe międzywojenne i powojenne przeboje, tak pięknie opowiadające o miłosnych marzeniach, wyznaniach i zawodach.
Szlagiery te charakteryzują z jednej strony dowcipne, sentymentalne teksty, a z drugiej – piękne melodie wpadające w ucho, które zawsze podchwytuje publiczność, włączając się do wspólnego śpiewania. Nie zabraknie przebojów takich jak: „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Mały Książe”, „Bo we mnie jest sex”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Sex appeal”, „My Fair Lady” czy „Memory”.

Serdecznie zapraszamy!

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.