Koncert Mikołajkowy

Data: 4 grudnia 2019 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Koncert Mikołajkowy – Kraina lodu. Magiczny świat Disneya

Walt Disney do dnia dzisiejszego jest niekwestionowanym królem w historii tworzenia animacji filmowych. Bajki Disneya są znane i uwielbiane na całym świecie. Wychowały się na nich całe pokolenia i po dziś dzień każda kolejna premiera jest wielkim wydarzeniem. Ze znanej na całym świecie wytwórni wychodzą kultowe animacje, które dzieci chętnie oglądają do dziś. W dniu 22 Listopada na ekrany kinowe wejdzie najnowsza produkcja Disneya – Kraina lodu 2, będąca kontynuacją przeboju sprzed kilku lat, z bohaterami uwielbianymi przez dzieci na całym świecie.

Na zbliżające się Mikołajki Centrum Sztuki w Oławie przygotowało z myślą o najmłodszych widzach prawdziwy maraton Disneya. Oprócz filmowych mikołajek w Kinie Odra, zapraszamy na wyjątkowy Koncert Mikołajkowy “Kraina Lodu. Magiczny świat Disneya”, który odbędzie się 4 grudnia o godz. 11:00 w OWE ODRA przy ul. Młyńskiej 3.

W trakcie koncertu, podczas którego usłyszymy największe przeboje z bajek i filmów Disneya, dzieciom towarzyszyć będą Olaf, Elsa i Anna! W programie m.in.: zabawy muzyczno-ruchowe, wspólne śpiewanie, quizy i zagadki świąteczne, zimowe malowanie buziek oraz możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z bohaterami “Krainy Lodu”.

Gwarantujemy mikołajkowy klimat, kolorowe stroje, doskonałą muzykę, profesjonalnych wokalistów na scenie oraz face-painterów i animatorów z mnóstwem pomysłów!

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Bilety w cenie 13 zł dostępne w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę