Kino w spódnicy

Data: Miejsce: Kup bilet

Opis

W tym miesiącu na Kino w spódnicy zapraszamy w poniedziałek 5 lutego. W ramach cyklu wyświetlimy film “Plan B” w reżyserii Kingi Dębskiej. Jego akcja dzieje się kilka dni przed walentynkami, a bohaterów filmu poznajemy w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. W filmie w głównych rolach zobaczymy m.in. Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Romę Gąsiorowską i Krzysztofa Stelmaszyka.
Przypominamy, że Kino w spódnicy to seans filmowy dla żeńskiej widowni, przed którym w holu organizatorzy i partnerzy cyklu zapewniają specjalne atrakcje. To czas dla koleżanek, mam, teściowych i córek, które chcą wspólnie spędzić ze sobą chwilę czasu. Nie zabraknie niespodzianek!
Jeśli nie macie z kim zostawić dzieci, Sala Zabaw FIGLORAJ zapewni im opiekę z animacjami na czas trwania seansu. Za 2,5 godzinną opiekę zapłacicie w Figloraju tylko 16 zł., pod warunkiem, że okażecie bilet do kina ODRA.
Partnerami lutowego Kina w spódnicy są: Sala Zabaw FIGLORAJ, Avon, Oriflame, KinAds, Forever Aloe Vera
Patronat medialny: Gazeta Powiatowa Wiadomości Oławskie

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.