Kino Malucha “Przygody Myszki”

Data: 6 października 2019 Miejsce: KINO ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Na październikowe Kino Malucha zapraszamy w niedzielę (6.10.) o godz. 11:00. Tym razem proponujemy najmłodszym widzom polską animiację o przygodach myszki mieszkającej w pięknym domku na skraju leśnej polany. Myszka jest mała, za to przygody miewa wielkie! Czasem śmieszne, czasem troszkę straszne…
Będąc dzielną i rezolutną myszka, co i rusz napotyka się na swojej drodze kogoś ciekawego, z czego wynika oczywiście cała seria towarzyskich perypetii. W jednym z odcinków, który zobaczymy Myszka idzie z wizytą i imieninowym prezentem do cioci Klementyny. Przy okazji doprowadzi do zgody między ciocią i zwaśnionym z nią sąsiadem borsukiem. W kolejnych odcinkach nasza dzielna Myszka spotka na swojej drodze natrętną muchę oraz świerszcza, któremu zerwały się w skrzypcach struny.
Zapowiada się kolejne Kino Malucha z niezwykle barwną klasyką polskiej animacji!
“Przygody Myszki” to serial animowany realizowany w latach 1976-1983 w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej według pomysłu Władysława Nehrebeckiego.
Po projekcji, jak zawsze, na najmłodszych widzów czekają miłe niespodzianki w holu Kina Odra. Do zobaczenia w niedzielę 6 października o godz. 11:00.
Koszt biletu dla opiekuna to 12 zł, bilet dla dziecka – 10 zł. Cena zawiera udział w animacjach.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę