Gwiazdka z maestro André Rieu

Data: 02.01.2022 Miejsce: KINO ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Gwiazdka z maestro André Rieu – premierowy świąteczno-noworoczny show

Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów” – mówi André Rieu. Wraz z Maestrem zapraszamy do Kina Odra na premierową transmisję koncertu “Gwiazdka z maestro André Rieu”, która odbędzie się 2 stycznia o godz. 15:00. Bilety w cenie 30 zł dostępne w kasie Kina Odra i online na kultura.olawa.pl.

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali dla Was przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje.

Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki! Zapraszamy do Kina Odra!

Czas trwania: 2 godziny i 30 minut (w tym jedna przerwa). Napisy w języku polskim.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę