Szalone nożyczki

Data: 28 listopad 2020 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Z przyjemnością informujemy, że został ustalony nowy termin spektakli “Szalone nożyczki”. W dniu 28 listopada o tych samych godz. 16.00 i 19.00 odbędą się 2 spektakle.

Jednocześnie Informujemy, że bilety z dn. 22 marca zachowują ważność na spektakle przeniesione na 28 listopada i nie ma konieczności ich zamiany.

W przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu prosimy o kontakt z kasą OWE Odra (mailowo: bilety@kultura.olawa.pl, telefonicznie: 71/735 15 70 lub osobiście – w godzinach funkcjonowania kasy) celem dokonania zwrotu.

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa!

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. “Szalone nożyczki”, utwór cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje..!

Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę… KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! I wtedy do akcji wkracza UWAGA! … Widz!

W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!

“Szalone nożyczki” to także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie gwiazd!

Zapraszamy do OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3 w dniu 28 listopada 2020 r. o godz. 16:00 i 19:00. Bilety w cenie 90 zł już do nabycia w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.

Organizator wydarzenia: ZAKOT ENTERTAINMENT.

Występują (obsada wymienna):

Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski

Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański

Pani Dąbek: Urszula Dębska / Joanna Kupińska

Barbara Markowska: Dominika Gwit

Edward Wurzel: Alan Andersz

Antoni Grzebiński: Przemysław Cypryański / Maciej Wilewski

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę

28-11-2020
28-11-2020