Kiedy Kota nie ma

Data: Miejsce: Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie oraz Teatr Capitol w Warszawie
zapraszają na spektakl “Kiedy kota nie ma…”,
który odbędzie się w poniedziałek 6 listopada 2017 roku
o godz. 17:00 i 20:15 w OWE Odra

“Kiedy kota nie ma” to wspaniała, brytyjska komedia sytuacyjna z rewelacyjną obsadą, opowiadająca o zwadach, zdradach i podchodach, które dziać się mogą w każdym domu, tuż za ścianą. Przezabawne dialogi, pełen nieoczekiwanych zwrotów bieg zdarzeń – to porządna dawka dobrego humoru!

Sztuka “Kiedy kota nie ma” opowiada o dwóch zabawnych angielskich małżeństwach. Poznajemy dwie siostry, jedną wiecznie rozochoconą, za to z oziębłym mężem niedojdą, drugą oziębłą, za to z przystojnym i wiecznie chętnym do igraszek mężem biznesmenem. Gdy jedna z nich czuje się zdradzona, wprowadza się do drugiej. Ponieważ w tle jest też wyjazd na „drugą podróż poślubną” wszystko zaczyna się komplikować.

Komedia zaskakuje błyskotliwym scenariuszem i trzyma widza w ciągłym napięciu. Kiedy mogłoby się wydawać, że sytuacja jest już wyjaśniona, akcja zaskakuje kolejnym splotem wydarzeń. Bo przecież kot może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie!

Spektakl bawi humorem sytuacyjnym, intryguje rozwojem akcji i pozostawia w dobrym humorze na dłużej. Całości dopełniają oddające klimat kostiumy i przemyślana scenografia.

Autor: Hohnnie Mortimer, Brian Cooke

Przedład: Klaudyna Rozhin

Reżyser: Andrzej Rozhin

Scenografia i kostiumy: Joanna Pielat-Rusinkiewicz

Obsada:
Katarzyna Skrzynecka
Wojciech Wysocki
Jacek Lenartowicz
Cynthia Kaszyńska
Marta Wierzbicka
Aleksandra Grzelak

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.