Zapisy na kursy i sekcje w Centrum Sztuki!

Data: zapisy od 18.08.2021 Miejsce: Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 Zapisy

Opis

Trwają zapisy na warsztaty, kursy i sekcje, które będą realizowane w sezonie 2021/2022 w Centrum Sztuki w Oławie (fila nr 1 – OWE ODRA przy ul. Młyńskiej 3 oraz filia nr 2 – Ośrodek Kultury przy ul.11 Listopada 27). Zajęcia startują już 6 września, wyjątek stanowią zajęcia fotografii analogowej oraz jogi, które rozpoczną się od dnia października br.  O terminach zajęć cyklicznych poinformujemy w późniejszym czasie.

W sezonie 2020/2021 proponujemy aż 16 bloków tematycznych zajęć:

  • realizowane w systemie stałym (poniedziałek – piątek): szachy, zajęcia baletowe, joga, ceramika, Akademia Małego Artysty, warsztaty plastyczne dla dzieci 9-12 lat, fotografia analogowa, nauka gry na gitarze, nauka gry na instrumentach klawiszowych, teatr dla dzieci, capoeira, fotografia cyfrowa, Lego Konstruktor – robotyka i programowanie, Laboratorium Juniora;
  • realizowane w systemie cyklicznym – jako zajęcia weekendowe lub kilkudniowe odbywające się w tygodniu – Ceramika Raku i warsztaty produkcji muzycznej.

Zajęcia odbywać się będą w obu filach Centrum Sztuki w Oławie:

  • w filii nr 1: OWE Odra – szachy, nauka gry na gitarze, Lego Konstruktor – robotyka i programowanie, Laboratorium Juniora, fotografia cyfrowa, nauka gry na instrumentach klawiszowych, warsztaty produkcji muzycznej;
  • w filii nr 2: Ośrodku Kultury – capoeira, zajęcia baletowe, joga, ceramika, Akademia Małego Artysty, warsztaty plastyczne dla dzieci 9-12 lat, teatr dla dzieci, fotografia analogowa, ceramika raku.

Ponadto, osoby chętne gorąco zapraszamy na sekcje zespołu wokalnego Cantus Olaviensis i Oławskiej Orkiestry Dętej.

W dniu 30 sierpnia w godz. 15:00-19:00 na terenach zielonych Ośrodka Kultury odbędą się pokazy otwarte wybranych kursów i sekcji. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby z bliska przyjrzeć się jak w rzeczywistości wyglądają konkretne zajęcia. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych i wahających się do bezpłatnego udziału w warsztatach! O szczegółach poinformujemy za pomocą naszych mediów społecznościowych.

Zapisy na wszystkie kursy i sekcje trwają od 18 sierpnia. Szczegółowych informacji udziela Agnieszka Szuturma – instruktor ds. kursów i sekcji. Zapisy telefoniczne: 71/ 313 28 29, kom. 793 833 404 oraz mailowe: kursy@kultura.olawa.pl. Opisy zajęć, cennik, harmonogram, Regulamin, Deklaracje uczestnictwa oraz Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka COVID-19 znajdują się na stronie www.kultura.olawa.pl.