Wielki powrót Maestra i jego Orkiestry Johanna Straussa!

Data: 19.09.2021 Miejsce: KINO ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

André Rieu, po długiej rozłące, zaprasza polskich widzów do wspólnej zabawy!

Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. Rozłąka była długa, jednak holenderski skrzypek nie zapomniał o polskich fanach.

Tęsknimy za Wami! – mówi Maestro, ale zaraz dodaje: – Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla Was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać!

Rzeczywiście: Znowu razem! to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.

Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show.

Podczas koncertu będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río.

W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Zostaniecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht.

Zapraszamy 19 września o godz. 15:30 do Kina Odra! Niech znów powróci magia i świetna zabawa! Zaproście przed wielki ekran swoją rodzinę oraz przyjaciół i bawmy się znów razem! Bilety normalne w cenie 30 zł i ulgowe w cenie 25 zł dostępne w kasie i online na kultura.olawa.pl.

Koncert można obejrzeć tylko w kinach, nie jest dostępny na DVD i Blu-rayu. Napisy w języku polskim, czas trwania koncertu: około 2 godzin i 20 minut (w tym jedna przerwa).

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę