Warsztaty produkcji muzycznej

Data: 23-24.10.2021 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Zapisy

Opis

Jeśli czujecie, że coś Wam w duszy gra i chcielibyście to wyrazić poprzez odpowiednio dostrojone dźwięki, a jedyną klawiaturą, jaką posiadacie to klawiatura komputerowa, to zapraszamy na wyjątkowe zajęcia warsztatowe z produkcji muzycznej. Pomożemy postawić pierwsze pewne kroki w świecie kompozycji i aranżacji muzyki! Wsparciem dla gotowych podjąć się muzycznego wyzwania i zdobycia tajnej wiedzy z zakresu produkcji muzycznej służy Waldemar Maszyński – producent, kompozytor, instrumentalista i wokalista, który swoją dziecięcą pasję do muzyki zmienił w profesję i dzisiaj zawodowo realizuje różne projekty muzyczne (wydaje płyty, koncertuje z różnymi artystami, produkuje muzykę do spektakli teatralnych, etc.).

Warsztaty będą miały formę otwartego panelu dyskusyjnego. Uczestnicy mogą (i jest to wręcz pożądane) przynieść własne kompozycje. Czego będzie się można nauczyć?

– poznacie etapy tworzenia utworu w oparciu o komputer – programy Ableton Live, Logic Pro,
– odtajnimy dla Was zasady tworzenia muzyki,
– prze-robicie samplowanie i obróbkę sampli,

– zidentyfikujecie problemy związane z produkcją i kompozycją,
– a finalnie zrealizujecie produkcję własnych brzmień w oparciu o syntezę analogową!

Dobrze to wszystko brzmi?! A jeszcze lepiej będzie, gdy przekonacie się o tym na żywo, podczas warsztatów z Waldkiem! Zapraszamy w weekend 23-24 października do OWE Odra (filia nr 1 Centrum Sztuki w Oławie). Koszt zajęć to 150 zł. Zapisy: 71/ 313 28 29, 793 833 404, kursy@kultura.olawa.pl. Szczegóły: www.kultura.olawa.pl w zakładce Kursy i sekcje.