Warsztaty produkcji muzycznej

Data: 6-8 listopada 2020 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Zapisy

Opis

Zapraszamy na warsztaty produkcji muzycznej, które odbędą się w dniach 6-8 listopada w OWE Odra (filia nr 1 Centrum Sztuki w Oławie).

Zajęcia będą miały charakter praktyczno-teoretyczny. Będzie można m.in. posłuchać i zobaczyć w akcji topowe rozwiązania softwearowe używane w profesjonalnych studiach nagraniowych na całym świecie.

Koszt warsztatów: 150 zł.

Kontakt i zapisy: tel. 71 313 28 29, 793 833 404 lub e-mail: kursy@kultura.olawa.pl

W programie m.in.:

– nagrywanie instrumentów akustycznych,

sampling – omówienie dostępnych narzędzi do samplingu,

– praktyczne wykorzystanie instrumentów wirtualnych w procesie tworzenia,

mix i mastering – przygotowanie śladów do miksowania.

Prowadzący:

Łukasz Damrych producent muzyczny, pianista, aranżer, kompozytor. Twórca muzyki do spektakli tj. ”Moja twarz Ci opisze”, ”Grzechy”, ”9 chwil”, ”Zwyczajne szaleństwa”, “Przygody małego M”, “W pośpiechu do nieba – Edyta Stein”, “Prawiek i inne czasy”, “Madea na Manhatanie” i inne. Współpracował z teatrem akrobatycznym Ocelot. Na 26. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej otrzymał nagrodę Tukan Aranżer. Twórca muzyki do spektaklu Bartosza Porczyka pt. ”Smycz”, a także producent debiutanckiej płyty Bartosza Porczyka “Sprawca“. Współpracuje z takimi zespołami jak: The Positive, Natalia Lubrano, Alicja Janosz, Bartek Miarka Band. Współpracuje z Katarzyną Groniec, której w 2009 r. zaaranżował płytę pt. ”Listy Julii”. Jest producentem jej najnowszej płyty “Pin up Princess” oraz producentem płyty Bartka Miarki i debiutanckiej płyty Maggie Qs “True Colors”, która jest w trakcie realizacji!

Waldemar Maszyński producent, kompozytor, instrumentalista i wokalista. W wieku 7 lat rozpoczął naukę gry na akordeonie. Jest absolwentem wrocławskiej Akademii Muzycznej na kierunkach: kompozycja, akordeon. Był współtwórcą Fusion3acc, Maszyński Duo, Chillove, Gołębski, Mszyński, Wełyczko play Depeche Mode.

W jego dorobku kompozytorskim znajdują się także utwory pisane lub aranżowane na potrzeby spektakli teatralnych: “Nocami i dniami będę tęsknić za Tobą” (Teatr Polski Bielsko-Biała), “Hanno Reitch, Kochamy Cię/Nienawidzimy Cię” (Teatr Norwida w Jeleniej Górze), “Zaucha. Welcome to the PRL” (Teatr Żeromskiego w Kielcach).