Wakacje z Centrum Sztuki – zapisy ruszają!

Data: od 27 czerwca do 5 lipca Miejsce: Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 Wstęp wolny

Opis

Ruszają zapisy na Wakacje z Centrum Sztuki w Oławie, które będą się odbywały w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Ośrodku Kultury w Oławie (filia nr 2 Centrum Sztuki). 

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 6 roku życia oraz do młodzieży. 

Warsztaty są zróżnicowane tematycznie: zajęcia związane z kuchnią oraz kosmetyką, wyplatanie makramy, tworzenie z materiałów przeznaczonych do recyklingu, malowanie na materiale, ozdabianie techniką decoupage oraz kreatywne rysunki komiksowe (manga oraz bestiariusz). 

Na warsztatach związanych z kuchnią molekularną oraz z kosmetyką dzieci będą wykonywały 

m. in. mydlane ciasteczka, musujące babeczki, lizaki i żelki do kąpieli, świecące jadalne galaretki, niebieskie biszkopty, makaron z ulubionego soku.

Warsztaty mangi i anime oraz bestiariusz przeniosą dzieci i młodzież w świat fantastycznych zwierząt (smoków, potworów) oraz w świat japońskich animacji. 

Na warsztatach z makramy młodzież wykona samodzielnie według wzoru instruktora makatę do zawieszenia na ścianie oraz lampion.

Warsztaty plastyczne będą związane z techniką decoupage. Dzieci nauczą się jak trwale ozdobić drewniane elementy wyposażenia kuchni. 

Na zajęciach z malowania na tkaninie oraz z tworzenia „czegoś z niczego”, dzieci zaprojektują oraz ozdobią swój własny plecak-worek oraz wykonają organizer na biurko. 

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy:

kursy@kultura.olawa.pl

rel. 71/313 28 29 wew. 23, kom. 793-833-404.

Zapraszamy!

Warunkiem udziału w wakacjach jest wypełnienie deklaracji uczestnictwa w zajęciach oraz zaakceptowanie regulaminu: