Spektakl “Cudowna terapia”

Data: 23.10.2022 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na terapeutyczną komedię małżeńską, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku.

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję!Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakująca inscenizację. Zamiast do gabinetu zapraszamy do OWE Odra na cudowną terapię!

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Zapraszamy 23 października o godz. 16:00 do OWE Odra w Oławie przy ul. Młyńskiej 3. Bilety w cenie 98 zł dostępne w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.

Organizatorem spektaklu jest Agencja Artystyczna Opus Art Agnieszka Rutkowska.

Obsada:

Dominika Ostałowska

Artur Pontek

Dariusz Kordek

 

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę