Sztuka MÓWi

Data: 31.07.2021 Miejsce: Park miejski przy PKP Wstęp wolny

Opis

Sztuka MÓWi – koncert zespołu MÓW z towarzyszeniem innych sztuk

31 lipca o godz. 19:00 w Parku Miejskim obok dworca PKP odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Podczas sobotniego wieczoru będzie można obcować ze sztuką wszystkimi niemal zmysłami!

Weźcie swoje koce, karimaty i rozsiądźcie się wygodnie. Na scenie pojawi się zespół MÓW, który zabierze Was do swojego muzycznego świata. Będzie nostalgicznie, ale i z energią. A gdy wsłuchacie się w polskie teksty – z pewnością każdy z Was znajdzie w nich coś dla siebie.

Zespół wystąpi w składzie: Ania Bratek – wokal, Aga Derlak – piano, Adam Tadel – bas, Adam Wajdzik – perkusja. O dźwięk zadba Mateusz Sołtysik. Muzykom towarzyszyć będzie znakomita tancerka i choreografka – Natalia Dinges, która swoim ruchem zinterpretuje niektóre z utworów.

Prócz uszu i ciała, będziecie mogli również nacieszyć oczy, bowiem sztuka wizualna również zagości na scenie tego wieczora.

Jak mówią autorzy projektu: “Chcemy by sztuka przeMÓWiła. Mamy nadzieję, że będzie to język przyjemny dla każdego. Tak, by każdy z Was mógł zabrać skrawek dobrych wspomnień ze sobą do domu”.

Zapraszamy 31 lipca do Parku Miejskiego obok dworca PKP. Projekt jest finansowany przez Centrum Sztuki w Oławie i Urząd Miejski w Oławie w ramach minigrantów Przestrzeń Kultury – Oława 2021.