Szalone nożyczki

Data: 7 listopada 2021 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Przypominamy, że spektakl „Szalone nożyczki” odbędzie się 7 listopada br. w sali OWE ODRA w Oławie przy ul. Młyńskiej 3. Godziny spektakli (godz. 16:00 i 19:00) nie ulegają zmianie, a zakupione wcześniej bilety zachowują swoją ważność. W przypadku pytań prosimy o kontakt z kasą tel. 71/735 15 70 lub e-mail: bilety@kultura.olawa.pl.

Organizatorem wydarzenia jest ZAKOT Entertainment Piotr Kotnowski. W imieniu Organizatora zwracamy się z prośbą o wypełnienie załączonego poniżej oświadczenia dla osób zaszczepionych i przekazanie go Organizatorowi wydarzenia w dniu 7 listopada przed spektaklami. Zgodnie z obowiązującymi przepisami Organizator spektaklu jest zobligowany do przestrzegania limitu osób na sali. Dziękujemy za pomoc i wyrozumiałość.

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa!

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. “Szalone nożyczki”, utwór cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje..!

Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę… KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! I wtedy do akcji wkracza UWAGA! … Widz!

W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!

Szalone nożyczki” to także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie gwiazd!

Do zobaczenia w OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3 w dniu 7 listopada 2021 r. o godz. 16:00 i 19:00.

Organizator wydarzenia: ZAKOT ENTERTAINMENT.

W Oławie wystąpią (obsada wymienna):

Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Maciej Wilewski

Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański

Pani Dąbek: Katarzyna Polewany

Barbara Markowska: Dominika Gwit

Edward Wurzel: Mateusz Łapka

Antoni Grzebiński: Przemysław Cypryański / Maciej Wilewski

Oświadczenie organizatora.pdf

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę