Styczniowe Kino Seniora

Data: 29 stycznia 2019 Miejsce: KINO ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

We wtorek 29 stycznia o godz. 14:00 w ramach Kina Seniora zapraszamy do Kina Odra na „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowej komedii „Кogel Mogel”.

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku przebojowej żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka).

Styczniowe Kino Seniora “Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, 29.01.2019 godz. 14:00, bilety dla Seniorów tylko 10 zł.

*Zakup biletu w promocyjnej cenie 10 zł. na seans w ramach cyklu Kino Seniora przysługuje jedynie seniorom za okazaniem Oławskiej lub Gminnej Karty Seniora bądź Legitymacji emeryta. Osoby nie posiadające w/w uprawnień mogą nabyć bilet na dany seans w cenie wg cennika.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę