Spływ kajakowy – Dni Koguta 2021 – zapisy zakończone

Data: 27.06.2021 Miejsce: Mostek na Oławie Brak biletów

Opis

Lista uczestników na spływ kajakowy jest już zamknięta.

Wszystkich chętnych do aktywnego wypoczynku i relaksu na łonie natury podczas Dni Koguta 2021, zapraszamy do udziału w spływie kajakowym, który odbędzie się w dniu 27.06.2021r.(niedziela). Spływ rozpocznie się o godzinie 14:00 przy mostku na rzece Oława, obok kortów tenisowych przy ul. Sienkiewicza. Pod okiem instruktora oraz opiekuna spływu, będzie można pokonać dwuosobowym kajakiem trasę Oława – Marcinkowice. Na mecie podstawiony będzie bezpłatny transport powrotny do Oławy (autobus) zapewniony przez organizatora – Centrum Sztuki w Oławie.
Liczba miejsc jest ograniczona: do dyspozycji mamy 10 dwuosobowych kajaków, dla łącznej liczby osób: 20. O miejscu na liście uczestników zadecyduje kolejność zgłoszeń. W spływie kajakowym mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie i dzieci od lat 7, pod opieką dorosłego opiekuna. Zapisy startują dzisiaj tj. 18.06.2021r. o godz. 14.00.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem spływu. Warunkiem uczestnictwa w spływie jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia pod adres: zg@kultura.olawa.pl (Żaneta Gacek), do dnia 24.06.2021, godz. 12:00. Wypełnienie i nadesłanie karty zgłoszenia oznacza pełną akceptację regulaminu spływu kajakowego i gotowość do wypełnienia jego postanowień.

Regulamin spływu kajakowego i karta zgłoszenia do pobrania [załączniki].