Rubinowe gody, czyli Grażyna i Marian w akcji

Data: 31.01.2022 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Czy po czterdziestu latach wspólnego życia wiemy wszystko o naszym partnerze? 

W spektaklu reżyserowanym przez Wojciecha Dąbrowskiego widownia przeżywać będzie przygody i rozterki Grażyny i Mariana, którzy po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają do luksusowego hotelu aby świętować 40 rocznicę ślubu. 

Nie znają jednak praktycznego znaczenia słowa “luksus”, co powoduje choćby problem z dostaniem się do pokoju, czy awersję do egzotycznego – jak na ich gusta – menu w tutejszej restauracji. Wydawałoby się – standardowa sytuacja małżeństwa z prowincji, do której z czasem można by się przyzwyczaić i ten luksus „przecierpieć”, gdyby nie fakt, że do wspólnego weekendu dołącza nagle pewien młody poseł – gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności… 

Polityka miesza się z codziennym z życiem, rodzinna sielanka z polityczną debatą, starsi państwo zaczynają przebudowywać swoje życie na nowo, a portier Danny najchętniej zamieniłby trójkąt w czworokąt. Kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla każdej ze stron jest – delikatnie mówiąc – niekomfortowa? Po odpowiedź zapraszamy na spektakl „Rubinowe gody” 31 stycznia o godz. 19:00 do OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3. Bilety normalne w cenie 90 zł i ulgowe w cenie 80 zł już w sprzedaży w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl. Czas trwania: 100 minut + przerwa.

Organizatorem wydarzenia jest Wrocławski Teatr Komedia.

Obsada:
Małgorzata Szeptycka
Paweł Okoński
Rafał Kwietniewski
Radosław Kasiukiewicz

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę