Razem z André Rieu.

Data: 4 październik 2020 Miejsce: KINO ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht – retransmisja koncertu

André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu!

W tych wymagających czasach, holenderski maestro zaprasza nas do kin, abyśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości. W tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof.André Rieu zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń. „Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości – mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent. – Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show”.
W koncercie „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht” tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli „spotkać się” ze swoim ulubieńcem.

Na retransmisję koncertu „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht” zapraszamy w niedzielę 4 października o godz. 14:00 do Kina Odra. Bilety normalne w cenie 30 zł i ulgowe w cenie 25 zł dostępne od poniedziałku 21 września w kasie Kina Odra i online na kultura.olawa.pl.

Koncert z polskimi napisami. Czas trwania: 140 min.

 

Oświadczenie Regulamin COVID-19

 

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę