Patrz Pan!

Data: 22 Marca 2018 Miejsce: KINO ODRA Kup bilet

Opis

W marcu w ramach cyklu „Patrz Pan!”, który realizujemy w partnerstwie z CTKiR Browar Probus zapraszamy Panów na film „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego.
Nowy „Pitbull. Ostatni pies” ma być bezpośrednim nawiązaniem do pierwszego „Pitbulla” z 2005 r. W związku z tym, w obsadzie nowego Pitbulla znaleźli się m.in. Marcin Dorociński, Rafał Mohr i Krzysztof Stroiński, ale także: Dorota Rabczewska (Doda), Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski, Agnieszka Kawiorska oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. W epizodach na ekranie zobaczymy także wokalistkę Katarzynę Nosowską oraz bokserów: Artura Szpilkę i Dereck’a Chisorę.
Bez wątpienia jest to jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich premier tego roku. Pikanterii dodaje fakt, iż „Pitbull. Ostatni pies” do kin trafi niecały miesiąc po najnowszym filmie Patryka Vegi, autora wszystkich poprzednich części „Pitbulla”.
Czy film Pasikowskiego okaże się popularniejszy i będzie miał lepsze otwarcie niż „Kobiety mafii”?
Przekonamy się już wkrótce, natomiast wszystkich Panów zapraszamy na seans najnowszego Pitbulla w ramach cyklu „Patrz Pan!” 22 marca o godz. 18:00.
Bilety dla Panów w promocyjnej cenie 12 zł!

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę