Patrz Pan!

Data: Miejsce: Kup bilet

Opis

Patrz Pan! to nowy cykl filmowy dedykowany Panom i realizowany w Kinie Odra. Partnerem spotkań jest CTKiR Browar Probus.
Już 1 lutego w ramach cyklu Patrz Pan! zapraszamy do Kina Odra na seans “Wszystkie pieniądze świata” w reżyserii Ridleya Scotta, czyli na rasowy thriller nakręcony w stylu klasyków z lat 70-tych.
Miliarder Jean Paul Getty jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego 16-letniego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania… Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy pojawia się tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach „nie do rozwiązania”…

Bilety dla Panów w promocyjnej cenie 12 zł. Ale to nie koniec atrakcji. Przed seansem zorganizowany zostanie konkurs, w którym do wygrania będzie specjał ufundowany przez Partnera cyklu – CTKiR Browar Probus. Szczegółów nie zdradzamy, przyjdźcie i sami się przekonajcie! Dodatkowo panowie, którzy zakupią przynajmniej 2 bilety na seans 1.02 o godz. 20.00 w kinie ODRA w ramach męskiego cyklu i okażą je w CTKiR Browar Probus otrzymają 5% zniżkę na usługi gastronomiczne przy zamówieniach powyżej kwoty 50 zł w lokalu przy ul. Młyńskiej 16!

Panowie pamiętajcie, że to czas dla Was. To mocne, męskie kino w Odrze i męskie sprawy do omówienia w CTKiR Browar Probus. Do zobaczenia!

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.