Oławski Dzień Dziecka

Data: 2 czerwca 2018 Miejsce: Park Miejski (przy stawach Dworca PKP) Wstęp wolny

Opis

Zbliża się 1 czerwca, ulubione święto wszystkich maluchów, czyli Dzień Dziecka, który w tym roku w Oławie trwać będzie dłużej niż jeden dzień!

Już 2 czerwca do Parku Miejskiego (przy stawach Dworca PKP) na zabawę z tej okazji zapraszają: Centrum Sztuki w Oławie, Urząd Miejski w Oławie, Oławskie Centrum Kultury Fizycznej, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Związek Harcerstwa Polskiego, organizatorzy akcji Motoserce oraz Termy Jakuba.

Zaplanowana impreza plenerowa przewiduje mnóstwo zabaw, animacji i konkursów dla dzieci. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji, na bieżąco będziemy podawać coraz więcej informacji na temat szczegółów programu. Startujemy o godz. 12:00.

W programie m. in.: sportowe zawody rodzinne, strefa animacyjna, a w niej: konkursy i zabawy z klaunami, balonowe ZOO, gigantyczne bańki mydlane, warsztaty plastyczne, zabawa czytelnicza “W cudownym świecie bajek i baśni” oraz plenerowa gra w Scrabble. Bardzo ciekawie zapowiada się strefa mega gier, gdzie będzie można zagrać np. w: mega warcaby, mega bierki, mega domino i inne gry. Zapraszamy także do strefy malucha, gdzie na najmniejszych czekać będą specjalne miniurządzenia rekreacyjne, malowanie twarzy i zabawa z animatorem. W strefie sprawnościowej duży sportowych animacji: narty zespołowe, wyścigi węży, zakręcone okulary itp.

Ponadto zapraszamy do strefy rekreacyjnej na Gigantyczny Park Rozrywki – Podwodny Świat, zjazd linowy (tzw. tyrolka), przejażdżki kajakiem i rowerem wodnym po parkowym stawie, na ściankę wspinaczkową, przejażdżki konne oraz na spływ kajakowy rzeką Oława na trasie Oława-Marcinkowice. Będzie można również skorzystać z przejażdżek kolejką turystyczną na trasie Rynek – Park Miejski.

Dodatkowo prowadzona będzie zbiórka krwi oraz pokazy pierwszej pomocy.

Wszystkie atrakcje dla dzieci (oprócz usług gastronomicznych) są bezpłatne.

W przypadku niesprzyjającej pogody, atrakcje zostaną przeniesione do pomieszczeń budynku Ośrodka Kultury, Biblioteki Koronka oraz na Halę Sportową OCKF.

Więcej szczegółów na Facebooku Centrum Sztuki w Oławie.

Zapraszamy wszystkie dzieci!

Spływ kajakowy 2 czerwca 2018r. Zapisy do dnia 28 maja do godz. 12.00.

Regulamin
KARTA ZGŁOSZENIA- SPŁYW KAJAKOWY DZIEŃ DZIECKA 2018