OK BAND Koncert Słowa Szymon Marhwiak Barabach

Data: 26 październik 2018 Miejsce: Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 Wstęp wolny

Opis

Od ostatniego projektu muzycznego OK BAND pn. “W małym kinie” minęły już 2 lata. Przeboje lat 20. i 30. XX wieku w aranżacjach Krzysztofa Borowicza zostały zarejestrowane na płycie o tym samym tytule, jeśli ktoś nie miał okazji uczestniczyć w koncercie zachęcamy do nabycia płyty (nieodpłatnie jest dostępna w Centrum Sztuki w Oławie przy ul. Młyńskiej 3).
W dniu 26 października zapraszamy na premierowy koncert zespołu wraz zaproszonymi gośćmi pt. Słowa Szymon Marhwiak Barabach. Nowy program koncertu OK BAND złożony jest z piosenek, do których tekst napisał tekściarz, poeta – oławianin Szymon Barabach. W trakcie występu będzie można usłyszeć bardzo zróżnicowane utwory, od tych kabaretowych przez poezję śpiewaną po współczesny pop z repertuaru m.in takich zespołów i artystów jak Bez Nas Wy, Chillove, Ich Troje oraz Zenon Laskowik. Koncert ma silny oławski wydźwięk. Wszyscy muzycy to oławianie lub ludzie mocno związani z miastem. Autorem aranżacji jest muzyk, zawodowo związany z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu – Krzysztof Borowicz. Na scenie zespół wystąpi w obecnym składzie: Rajmund Żygadło – perkusja, Sebastian Ragiel – bas, Marcin Wełyczko – gitary, Krzysztof Borowicz – intsrumenty klawiszowe, Joanna Bakalarczyk – śpiew, Kamila Bakalarczyk – Kruk – śpiew oraz gościnnie Daniel Kraus – saksofony a także oławianin, solista i aktor Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni – Artur Guza.
Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury przy ul. 11 Listopada 27 (filia nr 2 Centrum Sztuki w Oławie) w dniu 26 października o godz. 19.00. Koncert zostanie zarejestrowany oraz wydany w najbliższym czasie na płycie CD.