Odkryj drzemiące w sobie talenty!

Data: 11 i 12.12.2021 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Zapraszamy na warsztaty aktorskie z Centrum Sztuki w Oławie

Zajęcia odbędą się 11 i 12 grudnia br w godz. 12.00 – 15.00 w OWE ODRA przy ul. Młyńskiej 3 (filia nr 1 Centrum Sztuki w Oławie). Dedykowane są młodzieży powyżej 16. roku życia i dorosłym, którzy: 

– chcą prowadzić zajęcia i znaleźć narzędzia, aby poczuć się pewniej podczas spotkań stacjonarnych albo online,
– odczuwają pragnienie uwolnienia swobody i naturalności bez oceniania i krytykowania siebie,
– potrzebują zaakceptować i oswoić swój wizerunek,
– czują potrzebę pracy nad głosem i dykcją,
– marzą aby brać udział w filmach, serialach, paradokumentach i chcą poszerzyć swoją fachowość. 

Treningi podczas warsztatów ułożone są tak, aby łatwo było je zapamiętać, a przy okazji dobrze się bawić – czyli minimum teorii, maksimum praktyki. Po spotkaniu każdy uczestnik otrzyma zestaw ćwiczeń wykonywanych w czasie meetingu, tak żeby swobodnie i do woli w ramach pracy własnej doskonalić swoje umiejętności.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Kałuzińska – aktorka na stałe współpracująca z Wrocławskim Teatrem Komedia oraz z Grupą ATM. Grała w takich serialach jak: ”Na dobre i na złe’, ‘Policjantki i policjanci’, ‘Pierwsza miłość’, ‘Świat według Kiepskich’,’Fala zbrodni’ i wielu innych.
Poza tym tego prowadzi lekcje z aktorstwa dla dorosłych w Szkołach Artystycznych ROE, dla młodzieży w Liceum ROE oraz warsztaty dla bardzo różnych grup wiekowych. Jej maksymą jest: Metryka urodzenia nie ma znaczenia, liczą się marzenia i odwaga, aby je spełniać. Sama aktorka mówi: „Uwielbiam kreować przestrzeń, w której można poczuć swój potencjał twórczy, wziąć pod rękę swoją śmiałość albo nieśmiałość, otworzyć się na nowe i wyjść poza utarte schematy. Moje doświadczenia w pracy z ludźmi to ponad piętnaście lat praktyki. Korzystam z własnych umiejętności, intuicji, wiedzy ekspertów i nieustannie pobieram lekcje od każdego z kim mam przyjemność się spotkać”. 

Zapisy na warsztaty startują 29 listopada. Można zapisać się mailowo: kursy@kultura.olawa.pl lub telefonicznie: 71/ 313 28 29. Ilość miejsc jest ograniczona. Koszt zajęć – 100 zł. 

Więcej informacji na kultura.olawa.pl w zakładce „Kursy i sekcje”.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.