Natalia Kukulska

Data: 23.04.2022 Miejsce: OWE ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

Wiosenną porą w OWE Odra wystąpi jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek – Natalia Kukulska.

W swojej „dorosłej” karierze nagrała 11 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą 2019 roku nagrodzony został akustyczny album “Szukaj w snach”, nagrany wraz z jazzowym gitarzystą – Markiem Napiórkowskim. Ostatni album Artystki – “Czułe struny” zawiera wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Wydawnictwo spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem branży muzycznej oraz publiczności, błyskawicznie osiągając status Platynowej Płyty, i doczekało się właśnie edycji specjalnej wzbogaconej o niespodziewane duety, a także anglojęzyczne wersje utworów. W ubiegłym roku wokalistka obchodziła 25-lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem “Jednogłośna”.

Podczas koncertu Natalii na scenie towarzyszyć będą fantastyczni muzycy.
To niepowtarzalna okazja by usłyszeć utwory takie jak “Decymy”, “Pół na pół”, “Im więcej Ciebie tym mniej” czy “Piosenka światłoczuła” w zupełnie nowych aranżacjach.

Na wyjątkowy koncert zapraszamy 23 kwietnia o godz. 19:00 do OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3. Bilety w cenie 85 zł dostępne w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl od piątku 4 lutego.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę