Nabór do dziecięcego zespołu wokalnego

Data: 09.11.2021 Miejsce: Sala Widowiskowa | Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 Zapisy

Opis

Ogłaszamy nabór do dziecięcego zespołu wokalnego prowadzonego przez Centrum Sztuki w Oławie.
Zapraszamy do udziału w przesłuchaniach dzieci w wieku 7-11 lat zainteresowane nauką śpiewu i kształceniem umiejętności wokalnych.
Przesłuchania odbędą się w dniu 9 listopada o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury przy ul. 11 Listopada 27 w Oławie (filia nr 2 Centrum Sztuki w Oławie).
Na spotkanie prosimy przygotować na pamięć: jedną piosenkę śpiewaną a’capella i krótki tekst mówiony (na przykład ulubiony wierszyk).
(Centrum Sztuki informuje, że o przyjęciu do zespołu decydować będą podstawowe predyspozycje muzyczne dziecka, tj. zdolność do rozpoznawania różnic dźwięku i ich powtarzania oraz poczucie rytmu, a także poprawna wymowa).

Koncepcją i celem mającego powstać zespołu jest:
– nauka zespołowego i solowego śpiewu, kształcenie i doskonalenie słuchu muzycznego
– praca nad oddechem, emisją głosu i intonacją dźwięków, doskonalenie dykcji i poprawnej wymowy
– praca nad wokalną interpretacją piosenek; nauka śpiewu “ze zrozumieniem”
– praca z mikrofonem i praca w studio nagrań – przygotowanie materiału muzycznego i nagranie płyty “demo” w studio muzycznym Centrum Sztuki
– wspólne opracowanie programu artystycznego i przygotowanie do występów przed publicznością podczas imprez kulturalnych organizowanych przez Centrum Sztuki
– zabawa muzyką i czerpanie radości ze wspólnego śpiewania!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z instruktorem – Żaneta Gacek, pod adresem mail: zg@kultura.olawa.pl, w celu wcześniejszego zgłoszenia udziału w przesłuchaniach. Zapraszamy!