MOTKA FESLER (Przestrzeń Kultury – Oława 2024)

Data: 06.07.2024 Miejsce: Ośrodek Kultury w Oławie ul. 11 Listopada 27 Wstęp wolny

Opis

Przestrzeń Kultury – Oława 2024 

6 lipca o godzinie 20.00 zapraszamy na tereny zielone za Ośrodkiem Kultury na koncert “Motka Fesler” złożonego z autorskich kompozycji artystki.

MOTKA FESLER (właśc. Joanna Fesler) – wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Ze sceny przekazuje energię, emocje i prawdę. Podczas koncertów śpiewa swoje autorskie piosenki i utwory znanych i lubianych wykonawców.
Jej styl muzyczny to pop/rock. Jest szczera w tym co robi, a jej głos to najważniejszy instrument. Piosenki Motki ozdabiać będą: perkusja, dwie gitary elektryczne i gitara basowa.

W zespole gra m.in. Jacek Krzaklewski z zespołu Perfect (jedna z najlepszych gitar w Polsce).
Motka na swoim koncie ma duety z Markiem Piekarczykiem, Krzysztofem Zalewskim (podczas koncertu MTV Unplugged), Januszem Radkiem oraz islandzkim multiinstrumentalistą Ragnarem Olaffsonem.

Nagrała 10 singli, których producentem jest Paweł Marciniak z zespołu Varius Manx.
Dzieliła scenę m.in. z zespołami Riverside oraz Dżem.

Współprowadziła finał 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we wrocławskim Teatrze Capitol. Nagrała 4 kolędy na płycie “Betlejem w Szczawnie Zdroju”. Zdobyła główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie “Maraton Piosenki Osobistej” w Świeciu; jest finalistką ogólnopolskich konkursów “Połczyn Fest – Festiwal Ulicy”, Festiwal Piosenki Artystycznej “Koniugacje”.