Mikołajkowy Weekend Online z Centrum Sztuki w Oławie

Data: 4-6 grudnia 2020 Miejsce: Online

Opis

Mikołajkowy Weekend Online z Centrum Sztuki w Oławie

W tym szczególnym roku Centrum Sztuki w Oławie zaprasza online na Magiczny Mikołajkowy Weekend! Z pomocą Elfów przyszykowaliśmy kilka nieodpłatnych atrakcji i mikołajkowych niespodzianek.

Mikołajkowy Weekend zaczynamy już w piątek rano, 4 grudnia!

Od godz. 10:00 z naszej strony internetowej kultura.olawa.pl będziecie mogli pobrać “Rysunkowy Pakiet dla Najmłodszych”, składający się z mikołajkowej kolorowanki, gry planszowej i labiryntu. Koniecznie sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla najmłodszych dzieci według wskazówek samego Świętego Mikołaja!

O godz. 17:00 zapraszamy na nasz facebookowy profil wszystkie Dzieciaki wraz z Rodzicami na mikołajkowy spektakl onlinept. “Kryształowa Królowa Śniegu”– bajka muzyczna na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. W barwnej i efektownej interpretacji tej historii zobaczymy, jak Gerda, by ratować swego brata Kaja z rąk zimnej Królowej Śniegu – wyrusza w podróż pełną ciekawych i nieprzewidywalnych przygód. Chcąc dotrzeć do braciszka, Gerda będzie musiała wykazać się odwagą i pokonać niejedną przeszkodę. W podróży trafi nawet do dziwnej i nieznanej krainy, zwanej Dżodżolandią. Kogo spotka na swojej drodze? Jakie zadania będzie miała do wykonania Gerda? Tego i wielu innych rzeczy dowiemy się już 4 grudnia o godzinie 17:00! Spektakl będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych aż do 12 grudnia, za pośrednictwem naszego profilu Facebook.

W sobotę 5 grudnia szykujemy dla Was Mikołajkowy Quiz, który ukaże się na naszym profilu facebookowym już o godz. 10:00 i potrwa do godz. 17:00. Spośród wszystkich osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania związane ze Świętym Mikołajem, rozlosujemy trzy słodkie nagrody-niespodzianki.

O godz. 18:00 mikołajkowa niespodzianka dla “Starszych Dzieci” – “40 lat Depeche Mode” – transmisja na żywo koncertu Gołębski, Maszyński, Wełyczko, a zaraz po niej losowanie nagród Mikołajkowego Quizu. Bądźcie z nami do końca!

6 grudnia, w dzień imienin Świętego Mikołaja, o godz. 12:00 zapraszamy na facebookowe zajęcia mikołajkowe, które poprowadzą prelegenci programu KinoSzkoła. Będzie ciekawie!

A o godz. 19:00 Seniorzy z Oławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszają wszystkie dzieci na Mikołajkową Wieczorynkę. A w niej odpowiedź na pytanie, które nurtuje chyba większość dzieci – “Skąd Święty Mikołaj bierze prezenty?”. Tego dowiecie się tylko od nas!

Spędźcie Mikołajkowy Weekend Online z Centrum Sztuki w Oławie!

A jeśli znudzi Wam się weekendowe przesiadywanie przed komputerem, tabletem czy telefonem zachęcamy do rodzinnego spaceru po Oławie. Tu czeka na Was kolejna niespodzianka – prace finalistów konkursu plastycznego “Narysuj list do Świętego Mikołaja” – będą już wisiały na słupach ogłoszeniowych w naszym mieście.

Rysunkowy pakiet dla najmłodszych: