Mikołajki Malucha!

Data: 05.12.2021 Miejsce: KINO ODRA, ul. Młyńska 3 Kup bilet

Opis

„Gwiazdka Klary Muu” – najlepsza świąteczna przygoda i propozycja na kinowe Mikołajki Malucha!

 

W niedzielę 5 grudnia o godz. 11:00 zapraszamy naszych najmłodszych widzów na wyjątkowy mikołajkowy seans połączony z krótką muzyczną zabawą z animatorem, tuż po projekcji.

Niezwykle podekscytowana Klara po raz pierwszy spędzi Gwiazdkę ze swoim tatą na Krowim Wzgórzu. Kiedy przybywa na farmę, okazuje się, że kompletnie nic nie jest jeszcze gotowe! Przed domem brakuje choinki, a bombki i lampki kurzą się w kartonach. Do tego pech sprawia, że tata Klary zostaje pilnie wezwany do odśnieżania domu sąsiadki, a odcięta droga uniemożliwia mu powrót. Co pocznie Klara? Do Świąt zostało już tak niewiele czasu! Może z pomocą zuchwałego bożonarodzeniowego skrzata uda się stworzyć na Krowim Wzgórzu świąteczną atmosferę?

Gwiazdka Klary Muu” to świąteczna kontynuacja uwielbianej animacji „Klara Muu!”. Mała krówka z pomocą przyjaciół zrozumie, że Święta to przecież nie tylko prezenty, a ważniejsze od pozorów i dekoracji jest po prostu bycie razem.

W cenie biletu do kina, po seansie filmowym zapraszamy na spotkanie pn. “Dźwiękodzieło dla Maluszka” z Anią Szul – animacje łączące różne działania muzyczne, m. in. wspólny śpiew, taniec i zabawę z instrumentami muzycznymi oraz rekwizytami sensorycznymi.

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Wybierz datę