Majówka online z Centrum Sztuki w Oławie

Data: 1-3 Maja 2021 Miejsce: Online Online

Opis

Centrum Sztuki w Oławie z okazji Majówki 2021 zaprasza ONLINE na kilka nieodpłatnych atrakcji i majówkowych niespodzianek.

Konkurs fotograficzny: “Jak świętujesz, gdy nie pracujesz”

1 maja o godz. 10:00 ogłaszamy facebookowy konkurs fotograficzny pn. “Jak świętujesz, gdy nie pracujesz”. Tym samym zachęcamy Was do spędzenia czasu w malowniczych okolicznościach majowej przyrody, wśród odradzającego się życia i strzelającej kolorami natury. Jeśli macie plany na ciekawe spędzenie tegorocznej Majówki sami, z rodziną, przyjaciółmi, bliskimi pochwalcie się zdjęciem! Zamieśćcie je w komentarzu do posta informującego o konkursie na naszym funpage’u i podzielcie się z nami tym, co uświetnia Wasz czas wolny w ten majowy “dłuuuugi weekend”. Autora najlepszego zdjęcia uhonorujemy nagrodą w postaci karty podarunkowej Centrum Sztuki w Oławie o wartości 200 złotych! Kto ocenia prace? Wy sami! O zwycięstwie w konkursie zadecyduje liczba lajków pod zdjęciem. Konkurs trwa w terminie od 1 maja od godz. 10:00 do 3 maja do godz. 19:00. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi we wtorek 4 maja do godziny 15:00.

Spektakl dla dzieci: “FANTAZJANA – Niekończąca się historia”

2 maja wraz z Agencją PRYM ART szykujemy miłą niespodziankę dla najmłodszych. Od godz. 14:00 zapraszamy wszystkie Dzieci wraz z Rodzicami na nasz facebookowy profil, gdzie zamieścimy link do spektaklu “FANTAZJANA – Niekończąca się historia”.

Bastian po śmierci mamy zamyka się w sobie, ma problemy w szkole i nie potraf porozumieć się ze swoim tatą. Pewnego dnia chowa się w księgarni, uciekając przed prześladującymi go starszymi kolegami ze szkoły. Tam znajduje tajemniczą książkę, dzięki której przeżyje najwspanialszą przygodę w swoim życiu. Nie jest to bowiem zwykła książka, ale pełna magii brama do innego świata. Dzięki niej Bastian przenosi się w krainę Fantazjany, której grozi zagłada…Mały chłopiec okaże się wkrótce jedyną osobą, która może uratować świat fantazji… Tylko czy to mu się uda? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 2 maja o godzinie 14:00! Spektakl będzie dostępny przez tydzień – do soboty 8 maja – na kanale YouTube.

Koncert online: Slow Sunset

3 maja o godz. 18:00 zapraszamy na Facebook Centrum Sztuki w Oławie na koncert live zespołu Slow Sunset, który czerpie inspiracje z muzyki soul, garażowego rocka, psychodelii i funku. Istotą Slow Sunset jest radość grania energetycznych utworów, łączenia różnych kolorów brzmień i gatunków muzycznych. Zespół tworzą uznani i doświadczeni muzycy związani ze sceną jazzową, popową i rockową. Kwartet w składzie: Ania Bratek (wokal), Maciej Nestor (bas, synthy), Łukasz Szymański (gitara) i Dominik Jaske (perkusja, wokal) proponuje współczesny indie rock & pop, łącząc soulowe partie wokalne z brzmieniami gitarowymi, syntezatorowymi przestrzeniami oraz energią drum’n’bassu, czy afrobeatu. Na początku 2021 roku zespół rozpoczął prace nad nagraniami i produkcją debiutanckiej płyty pod okiem producenta i realizatora Vojto Monteura (m. in. Eabs, Leszek Możdżer, Miloopa). Zapraszamy wielbicieli muzyki alternatywnej!

Spędźcie Majówkę 2021 online z Centrum Sztuki w Oławie!